Nasza faworytka w plebiscycie „100 KOBIET BIZNESU 2017”

156

dr Katarzyna Michniewska, została zakwalifikowana do finału prestiżowego  plebiscytu Pulsu Biznesu „100 KOBIET BIZNESU 2017”

Pani Katarzyna Michniewska pełni w Polskiej Izbie Gospodarki Odpadami funkcję  Członka Rady.  Jest współzałożycielem, akcjonariuszem i Prezesem EKO CYKL Organizacja Odzysku Opakowań S.A., jednej z wiodących na krajowym rynku organizacji odzysku.

Pracę zawodową łączy z naukową i dydaktyczną w Akademii im. Leona Koźmińskiego. Jest wybitnym ekspertem w dziedzinie logistyki odzysku, recyklingu, gospodarki odpadami opakowaniowymi, Gospodarki o Obiegu Zamkniętym, innowacyjnych technologii przetwarzania odpadów ….

Jest organizatorem dorocznej Międzynarodowej Konferencji Logistyka Odzysku oraz wydawcą kwartalnika o tym samym tytule. Od 2011 roku pełni dodatkowo funkcję dyrektora zarządzającego w firmie M&M Consulting.

Ponadto dr Katarzyna Michniewska jest założycielką Fundacji Eko Cykl, której celem jest rozwój społeczeństwa ekologicznego a także organizatorem i sponsorem wielu akcji charytatywnych.

ZAPRASZAMY I GORĄCO ZACHĘCAMY DO GŁOSOWANIA INTERNETOWEGO! https://www.pb.pl/100kobietbiznesu/2017/glosowanie/