Władze PIGO

Rada Izby – kadencja 2015 – 2019

Leszek_P


Leszek Pieszczek – Przewodniczący Rady
REMONDIS sp. z o.o.
ul. Zawodzie 16 , 02-981 Warszawa
tel./fax.: /22 / 858 75 67, /22 /858 75 49


ksiazek1

Tadeusz Książek – Wiceprzewodniczący Rady
SUEZ Polska Sp. z o.o.
ul. Zawodzie 5, 02-981 Warszawa
tel. +48/22 49 24 300 , fax + 48/22 49 24 301
e-mail: tadeusz.ksiazekk@gmail.com


dabrowski2


Michał Dąbrowski
– Sekretarz Rady
NOVAGO Sp. z o.o.
ul. Płocka 102, 06-500 Mława
tel.: 48 22 655 22 44
e-mail: Michal.Dabrowski@novago.pl


katarzyna_michniewska

dr Katarzyna Michniewska – Członek Rady
Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A.
tel. 22 402 75 61, fax 22 402 81 96
www.ekocykl.org
e-mail: ekocykl@ekocykl.org


Yves_Basset
Yves Basset – Członek Rady
Veolia Usługi dla Środowiska S.A.
ul. 17 Stycznia 45 B 02-146 Warszawa
tel. +48 22 331 91 62-64
faks + 48 22 331 91 65
e-mail: veolia_centrala@veolia-es.pl


Marek_Gebski

dr Marek Gębski – Członek Rady
REMONDIS Sp. z o.o.
ul. Zawodzie 16, 02-981 Warszawa
tel. +48 22 593 03 33 , fax + 48 22 593 03 2
www.remondis.pl


TomaszOlszowy


Tomasz
Olszowy – Członek Rady
Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania ALBA S.A.
ul. Ostrowskiego 7 53-238 Wrocław
Sekretariat: tel./fax +48 71 33 75 116


zinczuk

Witold Zińczuk – Członek Rady
TRANS-FORMERS® HOLDING Sp. z o.o.
Aleja Wilanowska 89 lok. 57 02-765 Warszawa
tel.: 22 435-83-60, 435-83-61
e-mail: holding@trans-formers.com.pl


Jarosław Wywiał – Członek Rady
A.S.A. Eko Polska Sp. z o. o. (FCC Environment)
ul. Lecha 10
41-800 Zabrze
tel. 0048/32/376 34 50
fax: 0048/32/376 34 51
e-mail: katowice@asa-pl.pl


piotr-przygonski

 

Piotr Przygoński – Członek Rady
Tonsmeier Polska Sp. z o.o.
ul. Kokotek 33 41-700 Ruda Śląska
tel.: 032 342 38 85, faks: 032 342 38 86
e-mail: centrala@toensmeier.pl


Stéphane Cedric Heddesheimer – Członek Rady
SUEZ Polska Sp. z o.o.
ul. Zawodzie 5, 02-981 Warszawa
tel. +48/22 49 24 300 , fax + 48/22 49 24 301
e-mail: suezpolska@suez.com


Członkowie Rady w latach 2003–2016: Krystyna Ostrowska, Henryk Klimaszewski, Marek Osiecki, Andrzej Kaczmarek, Edward Kaczorek, Jurek Golda, Piotr Wrona, Sławomir Sarnowski, Robert Sikora, Grzegorz Czechoński, Rafał Pamuła, Wojciech Lutek, Thomas Sroka, Jean-Michel Kaleta.


Komisja Rewizyjna kadencja 2015 – 2019

MARKIEWICZ_small_1 (2)

 

 


Magdalena Markiewicz – Przewodnicząca Komisji
ENERIS SUROWCE S.A.ul. Zagnańska 232 A 25-563 Kielce
e-mail: Magdalena.Markiewicz@grupa-eneris.pl


Jacek Fifielski – Sekretarz Komisji

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych „CORIMP” Sp. z o.o.
ul. Wojska Polskiego 65
85-825 Bydgoszcz
tel./ fax (52) 320-81-80
tel. /fax (52) 320-81-85
e-mail: corimp@corimp.com.pl

Monika Malicka – Członek Komisji
MALEX Zakład Utylizacji Odpadów
ul. Wernera 23, 91- 169 Łódź
tel./fax.: /42/ 714 01 49, /42/ 714 02 78
e-mail: biuro@malex.lodz.pl

Edyta Sikorska-Gałecka – Członek Komisji
SUEZ Polska Sp. z o.o.
ul. Zawodzie 5  02-981 Warszawa
Tel.: +48 22 49 24 323
Fax: +48 22 49 24 301
e-mail: Edyta.Sikorska-Galecka@sitapolska.com.pl

 


Zarząd Izby: kadencja 2017 – 2018

 

Dariusz Matlak – Prezes Zarządu

tel. +48 22 620 59 90
e-mail: biuro@pigo.org.pl


 

 

 

Iwo Nagórny – Wiceprezes Zarządu
tel. +48 22 620 59 90
biuro@pigo.org.pl