VIII Forum Gospodarki Odpadami

Konferencja i Wystawa

SOSEXPO 2019

VIII Ogólnopolska Konferencja Samorządowa

28 lutego 2019 r, Hotel Novotel warszawa Airport

Miło nam poinformować, że Polska Izba Gospodarki Odpadami jest Patronem Branżowym Forum SOSEXPO 2019.

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Forum Gospodarki Odpadami SOSEXPO- jako słuchacz i/lub aktywnej promocji firmy w wybranej sesji ( prezentacja firmowa) lub na stoisku informacyjnym ? na preferencyjnych warunkach.

SOSEXPO od lat wypełnia cel, jaki postawili przed nim organizatorzy i branża -prezentuje najaktualniejsze tematy ii zagadnienia dotyczące gospodarki odpadowej i ochrony środowiska. SOSEXPO to również miejsce spotkań przedstawicieli samorządów z producentami, dystrybutorami, a także dostawcami technologii komunalnej z administracją rządową, organizacjami non-profit i ekspertami branżowymi.

Podczas tegorocznej konferencji SOSEXPO odpowiemy m.in. na następujące pytanie:

  • Czy potrzebne są korekty KPGO i WPGO? ?Jakich zmian wymaga w Polsce zasada rozszerzonej odpowiedzialności producenta i kiedy należy się ich spodziewać? ? Czy będą zmiany w finansowaniu gospodarki odpadami komunalnymi? ? Jakie wsparcie finansowe mogą uzyskać samorządy- właściciele MBP? ? Czy ustawy są w stanie skutecznie powstrzymać przywóz odpadów do Polski? ? Jaka jest rola samorządów w minimalizowaniu skali zjawisk patologicznych? ? Jak wygląda hierarchia w postępowaniu z odpadami komunalnymi w praktyce? ?Czy możliwa jest bezodpadowa produkcja w przemyśle chemicznym? ?Czy pożary na składowiskach odpadów są nieuchronne? ? Czy małe ciepłownie opalane paliwem alternatywnym, mogą być odpowiedzią na wyzwania gospodarki ciepłowniczej oraz odpadowej gmin?

W SOSEXPO co roku bierze udział ponad 300 osób w tym: wysokiej rangi przedstawiciele administracji rządowej
i samorządowej, środowisk przemysłowych i biznesowych, instytucji publicznych, instytutów badawczo-naukowych, firm odbierającym odpady, organizacji odzysku i podmiotów pośredniczących, stowarzyszeń i izb branżowych, akademickich inkubatorów przedsiębiorczości a także zakładów gospodarowania odpadami.

PROMOCYJNY FORMULARZ ZGŁOSZENIA UDZIAŁU DLA CZŁONKÓW PIGO.   

Aktualne informacje dostępne są na: www.sosexpo.ztw.pl

Informacje i zgłoszenia:

milewska@ztw.pl; sosexpo@ztw.pl; +48 22 949 60 06 wew. 121,122, +48 664 307 193, +48 602 637 581