SUEZ Polska staje się PreZero

Zmieniamy się! Jesteśmy częścią większej grupy ? PreZero ? międzynarodowej firmy zajmującej się gospodarką odpadami i usługami w zakresie ochrony środowiska w ramach Grupy Schwarz. Cieszymy się, że wraz z nowym właścicielem i naszymi klientami, dostawcami i pracownikami będziemy mogli dbać o ochronę środowiska oraz wspierać gospodarkę o obiegu zamkniętym.

Z dniem 1 czerwca 2021 r., po udzieleniu zgody przez Komisję Europejską, PreZero przejęło działalność Spółek Grupy SUEZ Polska w sektorze zagospodarowania odpadów i recyklingu.

Wraz z nowym właścicielem stworzymy korzystne warunki do dalszego wzmacniania i promowania pozytywnych efektów gospodarki o obiegu zamkniętym i prowadzenia działań na rzecz ochrony klimatu. Razem, już jako PreZero, będziemy efektywnie pracować na rzecz bardziej zrównoważonej przyszłości.

Cieszymy się, że działamy teraz pod marką PreZero i jesteśmy dumni, że możemy być częścią tego historycznego momentu. Dzięki możliwości połączenia doświadczenia i wiedzy pracowników obu firm budujemy lepszą i czystą przyszłość.

Dzięki temu przejęciu, PreZero będzie zatrudniać w Polsce łącznie około 4200 pracowników w 48 lokalizacjach. Nasza współpraca z klientami będzie kontynuowana tak jak wcześniej, z tą różnicą, że na pojazdach, sprzęcie i na dokumentach firmowych będzie się już pojawiać nazwa i logo PreZero. Powoli zobaczycie te zmiany.

Wspólnie stworzymy nowe możliwości

PreZero jest pionierem w zarządzaniu odpadami i recyklingiem, a teraz wspólnie będziemy prowadzić działalność na większą skalę.

Proces integracji z PreZero jest w toku i będzie odbywał się stopniowo. Większość rzeczy pozostanie bez zmian, a my nadal będziemy dostarczać naszym klientom usługi w zakresie gospodarki odpadami i recyklingu.

W przyszłości, korzystając z silnych stron obu naszych firm, chcemy naszym klientom zaoferować jeszcze większy zakres usług w zakresie zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. Będziemy Was stale informować o następnych działaniach.

Dziękujemy za Wasze zaufanie i bardzo się cieszymy z przyszłej współpracy.

Najnowsze informacje o nas znajdziecie na stronie www.prezero.com/pl

Źródło: suez.pl