Globalna wizja grupy SCHWARZ

Konsumujemy ponad możliwości regeneracyjne Ziemi, to znaczy, że zużywamy zasoby naszej planety szybciej, niż natura może je odnowić. Wyspy plastiku zanieczyszczają nasze oceany, a globalne ocieplenie będzie postępować, jeśli nie zmienimy swoich zachowań. Gdyby tego było mało, 1/3 światowej żywności kończy jako odpad. To wszystko pokazuje jak istotne jest działanie w zakresie zrównoważonego wykorzystania surowców.

Jako Grupa konsekwentnie mierzymy się z globalnymi wyzwaniami przyszłości, stawiając sobie globalne cele. Dołączyliśmy do UN Global Compact, realizując ogólnogrupową strategię zrównoważonego rozwoju. Działamy zgodnie ze strategią „REset plastik”, wspierając gospodarkę o obiegu zamkniętym. Jako Grupa dołączyliśmy także do inicjatywy Science Based Targets Initiative i opracowaliśmy własne cele klimatyczne. Zrobiliśmy już bardzo dużo, ale przed nami jeszcze więcej nowych wyzwań i rozwiązań.

Zapraszamy Was do obejrzenia filmu, abyście mogli przekonać się dlaczego tak poważnie traktujemy temat wspólnej odpowiedzialności za przyszłość naszej planety.

Źródło: prezero.pl