Calendar

mar
15
wt.
PATRONAT PIGO: 32. Konferencja Eksploatacja i rekultywacja składowisk odpadów, ABRYS, Szklarska Poręba/on-line
mar 15 – mar 17 całodniowy
PATRONAT PIGO: 32. Konferencja  Eksploatacja i rekultywacja składowisk odpadów, ABRYS, Szklarska Poręba/on-line

Zapraszamy do udziału w 32. Konferencji Eksploatacja
i rekultywacja składowisk odpadów, która odbędzie sięw dniach 15-17 marca 2022 r. w hotelu Blue Mountain Resort**** w Szklarskiej Porębie oraz w formule online.Konferencja ta jest niewątpliwie najważniejszym wydarzeniem w branży, obejmujące kompleksowo tematykę dotyczącą składowisk odpadów. Jest to doskonała forma wymiany doświadczeń pomiędzy eksploatatorami, dostawcami technologii, a ekspertami i naukowcami z branży. Kolejna edycja poruszy najnowsze tematy oraz dyskusje w świetle składowisk, a trzeciego dnia zaplanowane zostały warsztaty, które zapewnią kolejny krok w stronę doskonalenia każdego z nas.

Szczegóły: https://skladowiskowa.abrys.pl/

 
cze
7
wt.
12. Konferencja Paliwa z odpadów, ABRYS, Wrocław i online.
cze 7 – cze 9 całodniowy

image

paź
18
wt.
PATRONAT PIGO: 26. edycja Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON, ABRYS, Poznań i on-line
paź 18 – paź 19 całodniowy
Pn, 06.06.2022 09:16
 
mar
5
wt.
PATRONAT PIGO: 34. Konferencja Nowe życie składowiska odpadów – eksploatacja, rekultywacja, odzysk surowców i energii stacjonarnie i online
mar 5 – mar 7 całodniowy

05-07 MARCA 2024 r.
KUDOWA-ZDRÓJ

 
Dlaczego warto wziąć udział?

Zapraszamy na 34. Konferencję Nowe życie składowiska odpadów – eksploatacje, rekultywacja, odzysk surowców i energii, która odbędzie się w dniach 5-7 marca 2024 r. w Kudowie-Zdrój. To coroczne spotkanie stanowi niezrównane forum dyskusji, umożliwiające eksploatatorom, dostawcom technologii, ekspertom i naukowcom wymianę doświadczeń oraz refleksję nad najważniejszymi aspektami związanymi z zarządzaniem składowiskiem.
W tegorocznej edycji ponownie poruszymy kwestie, które kształtują przyszłość branży, takie jak innowacyjne metody pozyskiwania energii na składowiskach czy nowe technologie dostępne przy eksploatacji i rekultywacji składowiska. Koncentrując się na istniejących obiektach, skupimy się na aspektach związanych z biogazem składowiskowym oraz strategiach minimalizacji negatywnego wpływu składowania odpadów na środowisko, obejmując problematykę pożarów i odcieków.W programie konferencji znajdą się również inspirujące przykłady udanych rekultywacji, zarówno w kraju, jak i za granicą. Podczas wydarzenia nie tylko pogłębimy naszą wiedzę, ale także stworzymy przestrzeń do nawiązywania cennych relacji biznesowych.

Zapraszamy wszystkich specjalistów, aby razem eksplorować nowe możliwości, dzielić się wiedzą i rozwijać się w branży składowania odpadów!

Szczegóły: https://skladowiskowa.abrys.pl/

cze
11
wt.
Patronat PIGO: 14. KONFERENCJA PALIWA Z ODPADÓW, Abrys, Zawiercie
cze 11 – cze 13 całodniowy

Konferencja Paliwa z Odpadów to jedno z najważniejszych wydarzeń dla przedstawicieli branży paliw alternatywnych. Co roku stanowi ona istotną platformę dla specjalistów, naukowców, przedstawicieli władz i praktyków z całej Polski, gdzie głos każdej ze stron może zostać usłyszany. To świetna okazja do nawiązania bezcennych kontaktów i zaktualizowania wiedzy, a także trzymania ręki na pulsie szybko zmieniającej się branży.

Podczas tegorocznej, czternastej już edycji, będziemy mówić o tematach, które są najistotniejsze. Jakich zmian prawnych potrzeba na rynku RDF? Czy rosnąca ilość instalacji termicznego przekształcania odpadów wpłynie na producentów paliw z odpadów? W którą stronę powinniśmy zmierzać i jak będą wyglądały najbliższe lata dla branży paliw alternatywnych?

Te i wiele innych pytań, znajdą swoje odpowiedzi podczas 14. Konferencji Paliwa z Odpadów, która odbędzie się w dniach 11-13 czerwca 2024 roku w Zawierciu.

Więcej na stronie: paliwazodpadow.abrys.pl