Trwają przygotowania do nadchodzącego sezonu 2021/2022 w piłce ręcznej. Tym razem radomska drużyna piłkarek ręcznych będzie walczyć o zwycięstwo oraz awans do ekstraklasy wraz z nowym sponsorem pod nazwą PreZero Akademia Piłki Ręcznej Radom.

Radom, 23 lipca 2021 r. Najnowsza współpraca między PreZero – wiodącą w Europie firmą, świadczącą usługi w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska – a I-ligową drużyną piłkarek ręcznych z Radomia to duża szansa na rozwój oraz budowę bliskich relacji z lokalną społecznością. 

?Podpisanie umowy sponsorskiej z tak poważnym partnerem jak Firma PreZero jest dla naszego Klubu dużym wydarzeniem? ? podkreśla Wojciech Bień, Prezes Klubu Sportowego PreZero Akademia Piłki Ręcznej w RadomiuCieszymy się na możliwość współpracy z firmą, która ma podobne spojrzenie na otaczający świat. Jesteśmy przekonani, że dzięki pomocy PreZero, nasz Klub wzmocni się nie tylko sportowo, ale i organizacyjnie. Mamy nadzieję, że to dopiero początek długiej i owocnej kooperacji?

PreZero chętnie realizuje wszelkie przedsięwzięcia, które łączą w sobie edukację
w zakresie ekologii i ochrony środowiska, a także zachęcają do wszelkiej aktywności prozdrowotnej. Dołączenie do Klubu Sportowego piłkarek ręcznych w roli sponsora tytularnego, daje dużą szansę na ukształtowanie pozytywnych postaw ekologicznych wśród publiczności.

?Jako grupa PreZero zawsze chętnie szukamy nowych rozwiązań, by móc wspierać rozwój zdrowego i ekologicznego stylu życia. Podjęcie się inicjatywy, jaką jest współpraca z Akademią Piłki Ręcznej w Radomiu daje nam szereg nowych możliwości w tym zakresie. Angażując się w życie lokalnej społeczności, realizujemy działania zbieżne z filozofią naszej marki. Cieszymy się, że możemy być częścią drużyny młodych i ambitnych piłkarek ręcznych, dla których ważny jest rozwój i współpraca. Wierzę, że zarówno dla nas, jak i samego Klubu będzie to duży krok w stronę nowego, lepszego jutra? – mówi Małgorzata Grudzień, Członek Zarządu PreZero Service Wschód Sp. z o.o.

Warto zaznaczyć, że PreZero podejmuje szereg inicjatyw, które aktywnie angażują publiczność, będąc partnerem wielu sportowych wydarzeń. Wśród nich wyróżnia się współpracę z Polską Ligą Siatkówki, lokalnymi klubami sportowymi, czy Fundacją Poland Business Run, gdzie PreZero występuje jako partner główny nadchodzącej edycji biegu charytatywnego.

 

prezero.pl | Facebook | Instagram | LinkedIn