PATRONAT PIGO: 34. Konferencja Nowe życie składowiska odpadów – eksploatacja, rekultywacja, odzysk surowców i energii stacjonarnie i online

Kiedy:
5 marzec 2024 – 7 marzec 2024 całodniowy
2024-03-05T00:00:00+01:00
2024-03-08T00:00:00+01:00

05-07 MARCA 2024 r.
KUDOWA-ZDRÓJ

 
Dlaczego warto wziąć udział?

Zapraszamy na 34. Konferencję Nowe życie składowiska odpadów – eksploatacje, rekultywacja, odzysk surowców i energii, która odbędzie się w dniach 5-7 marca 2024 r. w Kudowie-Zdrój. To coroczne spotkanie stanowi niezrównane forum dyskusji, umożliwiające eksploatatorom, dostawcom technologii, ekspertom i naukowcom wymianę doświadczeń oraz refleksję nad najważniejszymi aspektami związanymi z zarządzaniem składowiskiem.
W tegorocznej edycji ponownie poruszymy kwestie, które kształtują przyszłość branży, takie jak innowacyjne metody pozyskiwania energii na składowiskach czy nowe technologie dostępne przy eksploatacji i rekultywacji składowiska. Koncentrując się na istniejących obiektach, skupimy się na aspektach związanych z biogazem składowiskowym oraz strategiach minimalizacji negatywnego wpływu składowania odpadów na środowisko, obejmując problematykę pożarów i odcieków.W programie konferencji znajdą się również inspirujące przykłady udanych rekultywacji, zarówno w kraju, jak i za granicą. Podczas wydarzenia nie tylko pogłębimy naszą wiedzę, ale także stworzymy przestrzeń do nawiązywania cennych relacji biznesowych.

Zapraszamy wszystkich specjalistów, aby razem eksplorować nowe możliwości, dzielić się wiedzą i rozwijać się w branży składowania odpadów!

Szczegóły: https://skladowiskowa.abrys.pl/