PATRONAT PIGO: IX Europejski Kongres Samorządów, Mikołajki

Kiedy:
4 marzec 2024 – 5 marzec 2024 całodniowy
2024-03-04T00:00:00+01:00
2024-03-06T00:00:00+01:00
PATRONAT PIGO: IX Europejski Kongres Samorządów, Mikołajki

Polska Izba Gospodarki Odpadami jest Patronem Europejskiego Kongresu Samorządów (EKS), który odbędzie się w dniach 4-5 marca 2024 r. w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach. Organizatorem Kongresu jest Fundacja Instytut Studiów Wschodnich, która jest również organizatorem Forum Ekonomicznego w dniach 3-5 września 2024 r. w Karpaczu.

Dla członków PIGO uczestniczących w Kongresie organizatorzy przewidzieli specjalną zniżkę.

Dlaczego warto?

 • blisko 2500 gości (władze samorządowe najwyższego szczebla, biznes, administracja państwowa, eksperci polityki regionalnej)  
 • 150 wydarzeń: debaty, warsztaty, prezentacje
 • doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych
 • możliwość zaprezentowania własnej oferty inwestycyjnej w strefie wystawienniczej

Na ostatnim Kongresie było:

600 samorządowców

31 prezydentów

129 burmistrzów

61 starostów

120 wójtów 

Oficjalnym potwierdzeniem udziału jest dwuetapowa rejestracja online. Link rejestracyjny znajduje się na stronie: www.forum-ekonomiczne.pl  

Standardowa opłata konferencyjna wynosi 950 zł netto, dla firm zrzeszonych w Polskiej Izbie Gospodarki Odpadami 650 zł netto. W celu skorzystania z niej proszę w czasie rejestracji przy podaniu nazwy firmy w nawiasie dopisać PIGO.

Organizatorzy zapraszają również do wspólnych działań i szerszej obecności merytoryczno-wizerunkowej na EKS (np. własny panel partnerski, stoisko, prezentacja przed panelem). Dla pełnego obrazu pozwalam sobie od razu przesłać ofertę.  

 

Poniżej przesyłam możliwości współpracy:  

 1. Dla Partnerów EKS Organizatorzy przewidują możliwość aktywnego udziału w programie i wystąpienia w jednej z debat w roli prelegenta –Pakiet I. 
 2. Istnieje również możliwość samodzielnego zorganizowania panelu dyskusyjnego pod szyldem Partnera – pakiet III. Partnerstwo panelu wiąże się z tym, że debata odbywa się pod szyldem Partnera, tak widnieje w programie EKS i w taki sposób jest promowana (strona www, media społecznościowe). Dyskusja odbywa się z Państwa udziałem i torem nakreślonym przez Państwa. Podczas debaty macie Państwo również możliwość promocji (roll-up w sali obrad, materiały promocyjne – foldery, ulotki itp.). Instytut oferuje możliwość doproszenia do udziału w debacie wskazanych przez Partnera gości – przedstawicieli administracji rządowej, biznesu, mediów czy też ekspertów. Pakiet II, to objęcie Patronatem panelu już widniejącego w agendzie.
 3. Pojedyncze świadczenia, jak np. stoisko, prezentacja przed panelem itp.

 W załączeniu:

 1. Folder EKS 
 2. Założenia programowe EKS 2024
 3. Wstępna agenda EKS 2024
 4. Oferta EKS 2024
 5. Podsumowanie i statystyka EKS 2023