Patronat PIGO: XI edycja Konferencji Środowiskowej 2024 INTERZERO, Sheraton Hotel SOPOT

Kiedy:
18 wrzesień 2024 – 20 wrzesień 2024 całodniowy
2024-09-18T00:00:00+02:00
2024-09-21T00:00:00+02:00

O Konferencji Środowiskowej

 

Konferencja Środowiskowa Interzero to coroczne wydarzenie, które gromadzi w jednym miejscu interesariuszy i ekspertów branży ochrony środowiska. Podczas obrad zapewniamy inspirujące prelekcje, w czasie których uczestnicy mogą poszerzać swoją wiedzę na temat aktualnych przepisów prawnych i innych kwestii związanych z ekologią i zrównoważonym rozwojem. Udział w konferencji to też okazja do zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami w gospodarce odpadami oraz wymiany doświadczeń z uczestnikami wydarzenia.

XI Edycja Konferencji Środowiskowej Interzero skupi się głównie wokół bieżących zmian prawnych tj. dyrektywy SUP, PPWR, systemu kaucyjnego i rozszerzonej odpowiedzialności producenta. Przedyskutujemy wspólnie najlepsze praktyki, które należy przyjąć w dynamicznym otoczeniu legislacyjnym, a także dowiemy się więcej o wpływie nowych przepisów na biznes. Nie może Cię zabraknąć na naszej konferencji!

Poznaj prowadzącą tegorocznej konferencji

Monika Richardson

Polska iberystka, dziennikarka i prezenterka telewizyjna, jest nie tylko założycielką renomowanej szkoły językowej Richardson School, ale także doświadczoną szkoleniowcem w dziedzinie wystąpień medialnych. Jako prowadząca i prelegentka jubileuszowej Konferencji Środowiskowej Interzero 2023 wnosła swoją wiedzę i doświadczenie do ważnych dyskusji dotyczących mediów i kultury.

Monika Richardson to także aktywna uczestniczka kampanii mającej na celu poszerzenie świadomości Polaków w kwestii ekologii. Jej zaangażowanie w te inicjatywy podkreśla jej rolę społeczną i chęć wpływania na pozytywne zmiany w społeczeństwie. Jako liderka i inspirująca postać, Monika Richardson zdobywa uznanie zarówno w świecie mediów, jak i na polu edukacji oraz działań społecznych.

Dlaczego warto wziąć udział?

 
 • Unikalna platforma spotkań i dyskusji o kwestiach, którymi żyje branża ochrony środowiska:
  • ROP – Rozszerzona odpowiedzialność producenta
  • SUP – Single-Use Plastics
  • GOZ – Gospodarka o obiegu zamkniętym
 • Prelekcje ekspertów z Interzero, Polskiej Izby Odzysku i Recyklingu Opakowań oraz innowatorów w zakresie ochrony środowiska.
 • Trendy, innowacje i analiza nadchodzących zmian prawnych oraz ich skutków dla biznesu.
 • Sesje pytań i odpowiedzi, studia przypadku i historie sukcesów.
 • Imienny elektroniczny certyfikat, potwierdzający udział w Konferencji Środowiskowej 2024.
 • Powitalny pakiet konferencyjny dla każdego z Uczestników.

Sprzedaż biletów na Konferencję Środowiskową 2024 rozpoczęta!

Szczegóły:

Konferencja Środowiskowa 2024